Ďakujeme Vám

Kontaktný formulár sa odoslal, náš tím obchodníkov Vás bude čoskoro kontaktovať.

TRÉNING TELEFONOVANIA PRE FIRMY
ALA PETER THURANSKÝ

Už niekoľko rokov sa venujem úspešnej realizácii obchodov. Prvky školenia sú  zamerané na kľúčové schopnosti a zručnosti pre obchodníkov.

V priebehu týchto akcií kladiem veľký dôraz na praktické ukážky, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše obchodné schopnosti a dosiahnuť lepšie výsledky v telefonovaní.


Efektivita a pohoda

Materiály, ktoré vám poskytnem, sú starostlivo vybrané a majú vysokú obsahovú kvalitu. Viem, že kvalitné materiály sú základom pre efektívne vzdelávanie a rozvoj vašich schopností. Neposledným dôležitým prvkom mojej práce je budovanie kvalitných ľudských vzťahov.

Verím totiž, že dobré medziľudské vzťahy sú kľúčové pre úspešné obchodovanie a spoluprácu. Preto sa snažím vytvárať priateľskú a podporujúcu atmosféru, v ktorej sa môžete cítiť pohodlne a slobodne zdieľať svoje skúsenosti a otázky.


Bližšie k väčším úspechom

Skúsenosti a prax, ktoré potrebujete pre úspech v obchode - získajte ich s naším školením telefonovania, ktoré poskytneme Vašich obchodníkom

Ciele školenia

Celkovo je mojím cieľom pomôcť vám rozvíjať vaše obchodné schopnosti a dosiahnuť lepšie výsledky prostredníctvom kvalitného vzdelávania, praktických ukážok a budovania kvalitných ľudských vzťahov.

Ak hľadáte profesionálneho lektora, ktorý sa zameriava na vaše potreby v telefonovaní a pomôže vám rásť v týchto zručnostiach, ste na správnom mieste.

Kontaktujte nás

ADRESA

Cold Calling s.r.o.

Stará vajnorská 4

831 04 Bratislava

MAIL
MOBIL