Posledný voľný termín

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť pomôcť svojim obchodníkom zlepšiť svoje schopnosti v telefonovaní. Odstránime strach z telefonovania a zlepšíme úspešnosť volaných stretnutí.

Prihláste svoj tím na školenie telefonovania

Stačí kliknúť a naši kolegovia sa Vám ozvú

TRÉNING TELEFONOVANIA PRE FIRMY
ALA PETER THURANSKÝ

Už niekoľko rokov sa venujem úspešnej realizácii obchodov. Prvky školenia sú  zamerané na kľúčové schopnosti a zručnosti pre obchodníkov.

V priebehu týchto akcií kladiem veľký dôraz na praktické ukážky, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše obchodné schopnosti a dosiahnuť lepšie výsledky v telefonovaní.


" Vrelo odporúčam, Peter Thuranský je skvelým školiteľom a hlavne úžasný obchodník, vidieť, že za sebou má veľa úspešných telefonátov."

Jana Crnková

Efektivita a pohoda

Materiály, ktoré vám poskytnem, sú starostlivo vybrané a majú vysokú obsahovú kvalitu. Viem, že kvalitné materiály sú základom pre efektívne vzdelávanie a rozvoj vašich schopností. Neposledným dôležitým prvkom mojej práce je budovanie kvalitných ľudských vzťahov.

Verím totiž, že dobré medziľudské vzťahy sú kľúčové pre úspešné obchodovanie a spoluprácu. Preto sa snažím vytvárať priateľskú a podporujúcu atmosféru, v ktorej sa môžete cítiť pohodlne a slobodne zdieľať svoje skúsenosti a otázky.


Bližšie k väčším úspechom

Skúsenosti a prax, ktoré potrebujete pre úspech v obchode - získajte ich s naším školením telefonovania, ktoré poskytneme Vašich obchodníkom

Ciele školenia

Celkovo je mojím cieľom pomôcť vám rozvíjať vaše obchodné schopnosti a dosiahnuť lepšie výsledky prostredníctvom kvalitného vzdelávania, praktických ukážok a budovania kvalitných ľudských vzťahov.

Ak hľadáte profesionálneho lektora, ktorý sa zameriava na vaše potreby v telefonovaní a pomôže vám rásť v týchto zručnostiach, ste na správnom mieste.

Kontaktujte nás

ADRESA

Stará vajnorská 4

831 04 Bratislava

MAIL
MOBIL