Ako Vám Vieme pomôcť?

Kvalitným vzdelávaním Vaši obchodníci zlepšia svoje plnenie cieľov

Prečo práve my ?

Naše školenie v oblasti cold callingu je tou najlepšou investíciou, ktorú môžete urobiť pre svojich obchodníkov.


Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vám pomôžu zlepšiť vaše schopnosti v oblasti predaja a zvýšiť vaše príjmy.

Počas nášho školenia sa naučíte, pripraviť sa na kontakt, ako efektívne oslovovať potenciálnych zákazníkov, ako zvládať náročné situácie a ako uzatvárať úspešné obchody.


Naše metódy sú overené a účinné, takže si môžete byť istí, že budete mať všetky nástroje potrebné na to, aby ste sa stali úspešným predajcom.

Náš tím

Tím našej spoločnosti je zložený z odborníkov, ktorí majú bohaté skúsenosti s cold callingom a sú schopní vám poskytnúť individuálnu podporu a poradenstvo.

Budeme s vami pracovať na zlepšení vašich schopností a pomôžeme vám dosiahnuť vaše ciele. Cold calling patrí stále medzi najlepšie spôsoby získavania nových zákazníkov.

Na našom školení vás naučíme, volať s rôznymi typológiami klientov.


Taktiež Vám povieme aké techniky používať, ako sa zbaviť stresu z volania. Chceme urobiť z cold callingu príjemnú aktivitu a pri tom získať relevantných klientov.

Benefity našich služieb

Chceme aby ste rástli. Preto sme Vytvorili špeciálne materiály pre Vaše obchodné tímy, ktoré im pomôžu sa zlepšiť v akvizícií.


Zlepšíte svoje schopnosti v oblasti predaja a zvýšite svoje príjmy. Naučíte sa efektívne oslovovať potenciálnych zákazníkov a uzatvárať úspešné obchody. Získate overené a účinné metódy, ktoré vám pomôžu stať sa úspešným predajcom. Budete mať individuálnu podporu a poradenstvo od odborníkov s bohatými skúsenosťami.


Naše školenie je tou najlepšou investíciou do vášho podnikania. Obchodníci zvyšujú svoj potenciál.

Telefonovanie, telefonovanie, telefonovanie.

Sales Outsourcing


Novodobý fenomén na pevných základoch, ktoré nám umožňujú úspešne spolupracovať s mnohými korporátnymi klientmi. Práve táto skúsenosť v oblasti telefonického obchodovania je neprekonateľná a preto sme sa rozhodli založiť aj spoločnosť Selluxon, ktorá sa špecializuje na sales outsourcing a hľadanie nových klientov.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý Vám pomôže získať nových zákazníkov a rozšíriť svoje podnikanie, neváhajte navštíviť Selluxon. Naši odborníci Vám poskytnú najlepšie riešenia a stratégie, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Vaše ciele.

V našej spoločnosti sa venujeme každému klientovi individuálne a snažíme sa nájsť najefektívnejšie riešenia pre každú situáciu. Sme presvedčení, že naše skúsenosti a odbornosť Vám pomôžu dosiahnuť úspech vo Vašom podnikaní.

Preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Spoločnosť Selluxon je Vaším spoľahlivým partnerom pre úspech vo Vašom podnikaní.

Rentabilita
  • 10 rokov skúseností
  • Vynikajúce výsledky
  • Najlepší obchodníci
  • Efektivita
  • Každodenné akvizície
  • Stovky úspešných obchodov

Kontaktujte nás

Adresa

Stará vajnorská 4

831 04 Bratislava

Slovensko

Mail
Mobil